23. juni, 2021 — EM-tippingen er i full gang!




OPPSETT OG RESULTATER


 Kamp  Hjemmelag  Resultat  Bortelag  Kanal  Avspark 
 1
GR. A 
 Tyrkia  0 - 3  Italia  NRK1   11. juni, kl. 21:00 
 2
GR. A 
 Wales  1 - 1  Sveits  NRK1   12. juni, kl. 15:00 
 3
GR. B 
 Danmark  0 - 1  Finland  NRK1   12. juni, kl. 18:00 
 4
GR. B 
 Belgia  3 - 0  Russland  TV 2   12. juni, kl. 21:00 
 5
GR. D 
 England  1 - 0  Kroatia  TV 2   13. juni, kl. 15:00 
 6
GR. C 
 Østerrike  3 - 1  Nord-Makedonia  TV 2   13. juni, kl. 18:00 
 7
GR. C 
 Nederland  3 - 2  Ukraina  NRK1   13. juni, kl. 21:00 
 8
GR. D 
 Skottland  0 - 2  Tsjekkia  TV 2   14. juni, kl. 15:00 
 9
GR. E 
 Polen  1 - 2  Slovakia  NRK1   14. juni, kl. 18:00 
 10
GR. E 
 Spania  0 - 0  Sverige  TV 2   14. juni, kl. 21:00 
 11
GR. F 
 Ungarn  0 - 3  Portugal  TV 2   15. juni, kl. 18:00 
 12
GR. F 
 Frankrike  1 - 0  Tyskland  NRK1   15. juni, kl. 21:00 
 13
GR. B 
 Finland  0 - 1  Russland  NRK1   16. juni, kl. 15:00 
 14
GR. A 
 Tyrkia  0 - 2  Wales  NRK1   16. juni, kl. 18:00 
 15
GR. A 
 Italia  3 - 0  Sveits  TV 2   16. juni, kl. 21:00 
 16
GR. C 
 Ukraina  2 - 1  Nord-Makedonia  NRK1   17. juni, kl. 15:00 
 17
GR. B 
 Danmark  1 - 2  Belgia  TV 2   17. juni, kl. 18:00 
 18
GR. C 
 Nederland  2 - 0  Østerrike  TV 2   17. juni, kl. 21:00 
 19
GR. E 
 Sverige  1 - 0  Slovakia  NRK1   18. juni, kl. 15:00 
 20
GR. D 
 Kroatia  1 - 1  Tsjekkia  NRK1   18. juni, kl. 18:00 
 21
GR. D 
 England  0 - 0  Skottland  TV 2   18. juni, kl. 21:00 
 22
GR. F 
 Ungarn  1 - 1  Frankrike  TV 2   19. juni, kl. 15:00 
 23
GR. F 
 Portugal  2 - 4  Tyskland  NRK1   19. juni, kl. 18:00 
 24
GR. E 
 Spania  1 - 1  Polen  NRK1   19. juni, kl. 21:00 
 25
GR. A 
 Sveits  3 - 1  Tyrkia  TV 2 Sport 1   20. juni, kl. 18:00 
 26
GR. A 
 Italia  1 - 0  Wales  TV 2   20. juni, kl. 18:00 
 27
GR. C 
 Nord-Makedonia  0 - 3  Nederland  TV 2   21. juni, kl. 18:00 
 28
GR. C 
 Ukraina  0 - 1  Østerrike  TV 2 Sport 1   21. juni, kl. 18:00 
 29
GR. B 
 Russland  1 - 4  Danmark  NRK1   21. juni, kl. 21:00 
 30
GR. B 
 Finland  0 - 2  Belgia  NRK3   21. juni, kl. 21:00 
 31
GR. D 
 Kroatia  3 - 1  Skottland  NRK3   22. juni, kl. 21:00 
 32
GR. D 
 Tsjekkia  0 - 1  England  NRK1   22. juni, kl. 21:00 
 33
GR. E 
 Sverige   -   Polen  NRK1   23. juni, kl. 18:00 
 34
GR. E 
 Slovakia   -   Spania  NRK2   23. juni, kl. 18:00 
 35
GR. F 
 Portugal   -   Frankrike  TV 2   23. juni, kl. 21:00 
 36
GR. F 
 Tyskland   -   Ungarn  TV 2 Sport 1   23. juni, kl. 21:00 
 37
R16 
 Wales   -   Danmark  NRK1   26. juni, kl. 18:00 
 38
R16 
 Italia   -   Østerrike  TV 2   26. juni, kl. 21:00 
 39
R16 
 Nederland   -   Treer gruppe D/E/F  TV 2   27. juni, kl. 18:00 
 40
R16 
 Belgia   -   Treer gruppe A/D/E/F  NRK1   27. juni, kl. 21:00 
 41
R16 
 Kroatia   -   Toer gruppe E  NRK1   28. juni, kl. 18:00 
 42
R16 
 Vinner gruppe F   -   Treer gruppe A/B/C  TV 2   28. juni, kl. 21:00 
 43
R16 
 England   -   Toer gruppe F  TV 2   29. juni, kl. 18:00 
 44
R16 
 Vinner gruppe E   -   Treer Gruppe A/B/C/D  NRK1   29. juni, kl. 21:00 
 45
QF 
 Vinner kamp 42   -   Vinner kamp 41  NRK1   2. juli, kl. 18:00 
 46
QF 
 Vinner kamp 40   -   Vinner kamp 38  TV 2   2. juli, kl. 21:00 
 47
QF 
 Vinner kamp 39   -   Vinner kamp 37  TV 2   3. juli, kl. 18:00 
 48
QF 
 Vinner kamp 44   -   Vinner kamp 43  NRK1   3. juli, kl. 21:00 
 49
SF 
 Vinner kamp 45   -   Vinner kamp 46  TV 2   6. juli, kl. 21:00 
 50
SF 
 Vinner kamp 47   -   Vinner kamp 48  TV 2   7. juli, kl. 21:00 
 51
FI 
 Vinner kamp 49   -   Vinner kamp 50  NRK1   11. juli, kl. 21:00 






Siste nytt


Ny deltagerrekord igjen og justering av premier

Vi inviterer til EM-tipping igjen!

Vinneren kåret i årets VM-tipping

Stillingen etter 38 øvelser

Stillingen etter 25 øvelser

Stillingen etter 11 øvelser



FOTBALL-EM 2021

 

NESTE KAMPER

 23. juni, 2021 - kl. 18:00 (GR. E):
 Sverige - Polen
 Krestovskij Stadion, St Petersburg
NRK1 
 Slovakia - Spania
 Olympiastadion, Sevilla
NRK2 
 23. juni, 2021 - kl. 21:00 (GR. F):
 Portugal - Frankrike
 Puskás Ferenc stadion, Budapest
TV 2 
 Tyskland - Ungarn
 Allianz Arena, München
TV 2 Sport 1 

EM-TIPPINGEN

Klikk her for detaljert oversikt
eller klikk på et navn for å se
deltagerens tips og poeng
for hver enkelt kamp.

 Nr.  Navn P. 
1 Ivar Areklett29
 Tore Bjelland Østrått29
3 Christian S. Lotsberg28
 Mathias Høie28
5 Håkon Tjørhom26
 Morten R. Stranden26
 Øystein Kapperud26
8 Elise Auestad25
 Fredrik B. Østrått25
 Håkon Realfsen Koppang25
 Magne Melkevik25
 Mona Tyssøy25
 Trude Hagen Eide25
14 Christoffer Rasmussen24
 Douglas Murphy24
 Helge Toft24
 Herman Austrheim24
 Hilde Øygarden24
 Kenneth Mortveit24
 Lena Geitung24
 Martin L. Ness24
 Ole Bugge-Jensen24
 Per Kristian Solberg24
 Robert Aak Eide24
 Roy Atle Steine24
 Rune Hansen24
 Steinar Hauge24
 Tage Tyskeberget24
 Trond O. Halvorsen24
30 Eirik S. Stueland23
 Gunn Elisabeth Høie23
 Henrik B. Østrått23
 Jacob Brekke23
 Janne Helle Thorsen23
 Jon Olav Stadheim23
 Jonas Eide23
 Jonas S. Skjølingstad23
 Lillian Opheim23
 Marcus V. Johnsen23
 Ole W. Fundingsrud23
 Pål F. Kilmork23
 Sara Anny H. Kalsnes23
 Sebastian B. Eielsen23
 Stian Hauge23
 Terje Osmundsen23
 Tor Jæger Koppang23
47 Amir H. Farzaneh22
 Arne Sørensen22
 Daniel Naustvåg22
 David Wroldsen22
 Eirik Eide22
 Erlend F. Matre22
 Gisle Birkeland22
 John B. Kvalvågnes22
 Jonathan Gray22
 Oddve Solberg22
 Ole Magne Sæther22
 Per Gunnar Endresen22
 Sigurd Viste22
 Siv Hauge22
 Svein Andreassen22
 Thomas Stølsvik22
 Torstein Fossåskaret22
64 Ajdin Selimovic21
 Anders P. Lilletvedt21
 Arvid Vedøy21
 Asle Gjerde21
 Bernard de Boer21
 Bjarte O. Hvidsten21
 Casper Tjessheim21
 Cato Thorsen21
 Egil B. Birkeland21
 Helge Skjæveland21
 Juras Chachlauskas21
 Jørgen A. Sande21
 Karl Eivind Dahl21
 Ludovic Bonhomme21
 Martin Austrheim21
 Martin Nordtveit21
 Morten Carlsen21
 Ronny Bjørkavåg21
 Sebastian A. Haakenseth21
 Svein Solberg21
 Tonje Thorstad Kildal21
 Øyvind Realfsen Koppang21
86 Anders Auestad20
 Birger Emil Høie20
 Erik H. Bjørge20
 Eskil Tyskeberget20
 Espen S. Larsen20
 Even Straus Sæther20
 Håkon Austrheim20
 Jørgen Voilås20
 Martin Hauge20
 Ole Kristian Lauvli20
 Per Christensen20
 Pål F. Rikardsen20
 Reidar Hansen20
 Roger Østrått20
 Rolf Øygarden20
 Øystein Strand20
102 Bjørn Erik Hansen19
 Daniel Hansteensen19
 Einar Matre19
 Einar Osland19
 Eirik H. Andreassen19
 Erlend Skogen19
 Fredrik Sæland19
 Ingrid Ness19
 Johannes Østbye19
 Kristian L. Skaar19
 Leif André Brekke19
 Lill Halvorsen19
 Morten Løvik19
 Odd Ørstavik19
 Peter Raaby Skou19
 Rita Nordtveit19
 Rune Øygarden19
 Sigurd Hundsnes19
 Tobby Voilås19
 Vebjørn N. Haugland19
122 Adrian Thomassen18
 Ann Kristin B. Thorsen18
 Arne Morten Kristiansen18
 Bård Arne Dahle18
 Edgar Edh18
 Ingar Jensen18
 Joakim de Haas18
 Kai Øygarden18
 Kjetil Søvold18
 Marte Knutsen18
 Mats Hauge18
 Matthias Tenden-Vie18
 O. & S. Staveland18
 Ole Martin Bale18
 Pål Richard Bjørge18
 Roger Hendry18
 Simon Veland18
 Sondre Eide18
 Thomas Nygård18
 Torbjørn I. Ihle18
142 Alexander Thorsen17
 Didrik Kvinnsland17
 Espen Skistad17
 Finn Audun Bergmann17
 Nellie Andreassen17
 Rune Lervik17
 Thor Even Vesterhus17
 Tore K. Geitung17
150 Andreas Bjordal16
 Dag-Henry Nilsen16
 Harald Hauge16
 Jenny Kr. Risbakken16
 Julie Ingebrigtsen16
 Mats Vorpbukt16
 Paal Larsen16
 Richard Ytterlid16
 Toralf Geitung16
159 Erlend Norum15
 Kenneth Dahling15
 Kjell I. Ingebrigtsen15
 Mathias K. Bringedal15
 Morten Ulveraker15
164 Geir Auestad14
 Jan Sandvold14
 Ørjan Tenden-Vie14
167 Michael S. Larsen13
168 Ingvild Matre12
169 Eirik Norum11
170 Andrea G. Lamberg10

TABELLENE


 Gruppe A  S  V  U  T  M  P 
 Italia  3  3  0  0  7 - 0  9 
 Wales  3  1  1  1  3 - 2  4 
 Sveits  3  1  1  1  4 - 5  4 
 Tyrkia  3  0  0  3  1 - 8  0 

 Gruppe B  S  V  U  T  M  P 
 Belgia  3  3  0  0  7 - 1  9 
 Danmark  3  1  0  2  5 - 4  3 
 Finland  3  1  0  2  1 - 3  3 
 Russland  3  1  0  2  2 - 7  3 

 Gruppe C  S  V  U  T  M  P 
 Nederland  3  3  0  0  8 - 2  9 
 Østerrike  3  2  0  1  4 - 3  6 
 Ukraina  3  1  0  2  4 - 5  3 
 Nord-Makedonia  3  0  0  3  2 - 8  0 

 Gruppe D  S  V  U  T  M  P 
 England  3  2  1  0  2 - 0  7 
 Kroatia  3  1  1  1  4 - 3  4 
 Tsjekkia  3  1  1  1  3 - 2  4 
 Skottland  3  0  1  2  1 - 5  1 

 Gruppe E  S  V  U  T  M  P 
 Sverige  2  1  1  0  1 - 0  4 
 Slovakia  2  1  0  1  2 - 2  3 
 Spania  2  0  2  0  1 - 1  2 
 Polen  2  0  1  1  2 - 3  1 

 Gruppe F  S  V  U  T  M  P 
 Frankrike  2  1  1  0  2 - 1  4 
 Portugal  2  1  0  1  5 - 4  3 
 Tyskland  2  1  0  1  4 - 3  3 
 Ungarn  2  0  1  1  1 - 4  1 

Tilbake Hjem Til toppen Fram
Reproduksjon eller kopiering av hele eller deler av FLO-nytt™ i noen form
eller medium er ikke tillatt uten skriftlig tillatelse fra Frilærerordenen.