2. juli, 2026 — VM-tippingen er i gang!

SISTE NYTT




Innkalling til høstmøte

Klart for nytt FLO-møte! 22. september er det klart for årets høstmøte, og Stig og Bugge er klare med programmet som arrangeres i Haugesundsdistriktet.

Frammøte blir ved Aksdalsenteret øst for Haugesund sentrum.

15 påmeldte så langt!






Referat fra vår-/sommermøtet

Da er det på tide å publisere møtereferatet fra forrige treff. Blant høydepunktene var forslag om å stemme ut Brekke for manglende referat og for ikke å møte, samt at høstmøtet avholdes 1. september. NB!! Møtedato er endret til 22. september!!!






Innkalling til vår-/sommermøte!

Vårmøte i HaugesundVårmøtet blir nå et sommermøte i stedet, noe som er bra for arrangørenes væravhengige aktiviteter

Ny møtedato er 16. juni og ny møteinnkalling er nettopp blitt sendt ut. Gi beskjed om den nye datoen passer for deg så snart du vet om du kan delta eller ei.

Det er gjort små endringer i programmet, men dette er detaljer, og vi ser fram til et flott arrangement i Haugesund om tre uker.
Siste: 15 påmeldte til nå!!






Øystein er blitt pappa igjen!

Øystein Kvam Øystein ble lørdag pappa igjen, og den nyfødte sønnen har allerede fått navn, så det nytter dessverre ikke å komme med oppfinnsomme forslag i gjesteboka.






Kalle hjelper Norges fødselsstatistikk igjen!

Kalla er blitt pappa igjen! Kalle har blitt pappa igjen, og FLO-nytt gratulerer med nok en tilvekst i Dahl-familien.






Innkalling til årsmøte!

 Klart for julebord! 16. desember er det klart for nytt årsmøte, denne gang i Bergen. Arrangører er Alex Aak Eide, Øystein Kvam og Stian Ytrearne. Vi har ikke klart å få mye informasjon ut av arrangørene, og president Anthun ser ut til å ha gått i hi (han svarer i alle fall ikke på mail).

Treffet blir en smule kunnskapsorientert. Noen oppgaver vil være basert på allmennkunnskap, mens noen vil være for de med litt mer sære interesser.

Siste: 16 medlemmer påmeldt.






Referat fra høstmøtet

I kjent stil tar det alltid litt tid før referatet fra forrige møtet legges ut. Det viktigste punktet denne gang var vel rett og slett hvem som skal holde årsmøtet, og vi endte opp med å pålegge fraværende medlemmer Alexander Aak Eide, Øystein Kvam og Stian Ytrearne ansvaret for å arrangere julebordet.






Til Sierra Leone med Leger Uten Grenser

Jarle Bruntveit i Sierra Leone Da NRK var på jakt etter fire deltagere som kunne sette fokus på årets TV-aksjon til inntekt for Leger Uten Grenser, søkte FLO-medlem Jarle Bruntveit. Du har kanskje sett ham på TV allerede?
Forrige  1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 44   Neste



Fotball-VM 2026

      Fotball-VM 2026

 

Siste nytt

Oppdatering av antall deltakere

Betalende deltakere

FLO inviterer til VM-tipping igjen!

Deltakernes tips, vinter-OL 2026

FLO inviterer til OL-tipping!

Slutt på fotball-tipping

Tilbake Hjem Til toppen Fram
Reproduksjon eller kopiering av hele eller deler av FLO-nytt™ i noen form
eller medium er ikke tillatt uten skriftlig tillatelse fra Frilærerordenen.